Bilgi
Olayspor Spor'un adresi info@Olayspor.com

GEMLİK  ATATÜRK  İLKOKULUNDA AKIL OYUNLARI ŞENLİĞİ

GEMLİK ATATÜRK İLKOKULUNDA AKIL OYUNLARI ŞENLİĞİ

Gemlik Atatürk ilkokulunda Gemlik İlçe Spor Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Şenliği Coşkulu Geçti.

Atatürk ilkokulunda düzenlenen Zeka ve Akıl Oyunları şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Okul salonuna kurulan satranç başta olmak üzere çeşitli akıl oyunlarını oynayan öğrenciler birbirleriyle centilmence oyunlar oynadılar. Okulun ana sınıfından da ana sınıfı öğrencilerine yüz boyama gibi etkinlikler düzenlendi.

Gemlik İlçe Spor Müdürü Sabri Karaman okullarda düzenledikleri etkinliklerle hem milli hem de evrensel akıl oyunlarımız aracılığı ile öğrencilerimizin bir yandan eğlenirken bir yandan da öğrencilerimizin düşünme, karar verme, rekabet etme, birlikte çalışma gibi yeteneklerini geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Okul Müdürü Ali Deliak’ da , bu tarzdaki etkinliklerle öğrencileri hem akademik hem de sosyal olarak geliştirdiğini ifade ederek ‘projede görev alan Gemlik İlçe Spor Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi’nin gençlik liderlerine ,okulumuz öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederim’ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Satranç

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Hakları Saklıdır © 1997-2019 OLAYSPOR